Gliptone Leather Air Freshener Powiększ

Gliptone Leather Air Freshener

Gliptone

Nowy

33,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,15 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Firma GLIPTONE istnieje na rynku od 1947 roku, specjalizując się w bardzo wąskim zakresie produkcyjnym. Preparaty przeznaczone są do ochrony i pielęgnacji tapicerki samochodowej. Skład poszczególnych produktów został szczegółowo opracowany i wzbogacony o wartościowe elementy. Marka stale wzbogaca swoją ofertę produktową wypuszczając nowe, interesujące wyroby.

Wśród wyrobów GLIPTONE znajdują się preparaty profesjonalne do pielęgnacji i regeneracji powłoki skórzanej siedzeń pojazdów. W asortymencie znajdują się produkty, które pomagają także skutecznie usunąć nawet starsze zabrudzenia. Są na tyle łagodne by nie uszkodzić naturalnej struktury skóry, a zarazem na tyle silne, by trwale wyeliminować plamy i zanieczyszczenia.

Produkty GLIPTONE są powszechnie uznawane przez specjalistów za najlepsze środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry. Rekomendowane przez producentów mebli skórzanych oraz odzieży motocyklowej. Używają je i sprzedają takie marki jak: Rolls-Royce, Jaguar, Ferrari (Maranello Concessionaires), Aston Martin czy TVR. Preparaty te, jako jedyne są rekomendowane przez Rolls Royce Enthusiasts Club Interior Care.


Jeżeli Twoje auto ma tapicerkę skórzaną powinno pachnieć prawdziwą skórą!

Niewielki (7x10 cm), do powieszenia na lusterku wstecznym, na długo odświeża wnętrze auta zapewniając zapach prawdziwej skóry.


Dlaczego warto wybrać odświeżacz GLIPTONE?

Większość odświeżaczy ma zapach nanoszony natryskiem.Odświeżacze Gliptone są poddane głębokiej aplikacji perfum, dlatego są o 60% bardziej skoncentrowane. Zwykłe zapachy wysychają w suszarniach w ciągu kilkunastu minut. Gliptone schnie w naturalnych warunkach przez 48 godzin. Zapewnia to dodatkowe 20% żywotności.

Zwykłych zapachów nie można wieszać w pobliżu plastików. Gliptone nie zawiera agresywnych środków chemicznych mogących zniszczyć skórę, plastik czy wykończenia metalowe.

Większość zapachów jest wytwarzana na Dalekim Wschodzie, z tanich materiałów, a ich transport trwa tygodniami. Dlatego po dotarciu do Europy pachną kilka dni, najwyżej kilka tygodni.Odświeżacze Gliptone są wykonane z najlepszych materiałów w całości w Europie w Anglii. Dlatego pachną przez długie miesiące.

Napisz opinię

Gliptone Aroma Pad Leather

Brak przewoźników dla tego produktu.