Dodo Juice Orange Crush Wax 30 ml Powiększ

Dodo Juice Orange Crush Wax 30 ml

Dodo Juice

Nowy

Orange Crush to miękki wosk zawierający między innymi olejek pomarańczowy, który jest jego idealnym składnikiem, jest też naturalnym środkiem oczyszczającym, a przede wszystkim jednym z najładniejszych olejków zapachowych na świecie

Więcej szczegółów

35,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,15 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Orange Crush to miękki wosk zawierający między innymi olejek pomarańczowy, który jest jego idealnym składnikiem, jest też naturalnym środkiem oczyszczającym, a przede wszystkim jednym z najładniejszych olejków zapachowych na świecie. Kombinacja carnauby i żółtego wosku pszczelego to podstawa Orange Crush. Ta kombinacja sprawia, że nadaje się on idealnie do ciepłych kolorów takich jak czerwień, pomarańcz, jasne fiolety oraz cała gama kolorów bazujących na odcieniach żółci. Zawiera składniki naturalne takie jak: 1 klasy wosk Carnauba ,olejek pomarańczowy oraz żółty wosk pszczeli. Należy go stosować po uprzednim przygotowaniu powierzchni za pomocą cleaner'a, np. Lime Prime lub Lime Prime Lite. Wystarcza na 3-6 aplikacji.

Pojemność: 30 ml

Napisz opinię

Dodo Juice Supernatural Leather Sealant 250 ml

Odżywia i zabezpiecza skórę samochodową

Brak przewoźników dla tego produktu.