ADBL Green'gine 500 ml Powiększ

ADBL Green'gine 500 ml Do mocno zabrudzonych powierzchni

ADBL

Nowy

ADBL Green'gine - płyn do mocno zabrudzonych powierzchni. 

Więcej szczegółów

19,99 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,05 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

ADBL GreeN’gine to skoncentrowany płyn do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Dzięki mieszance wolno odparowujących i bezpiecznych rozpuszczalników z najwyższej jakości środkami powierzchniowo czynnymi, otrzymujemy produkt, który dobrze zwilża, penetruje i separuje od powierzchni tłuste zabrudzenia. Po kontakcie z brudem wiąże go, przez co wypłukanie powierzchni staje się bajecznie proste. Zawiera Inhibitory korozji. Produkt zasadowy.

Sposób użycia

Sporządź roztwór roboczy w zależności od zabrudzenia

1:1 do 1:10 (komora silnika)

1:4 do 1:20 (nadwozie)

Nanieś roztwór na czyszczoną powierzchnię i pozostaw do zadziałania. Czas reakcji w zależności od zabrudzenia i powierzchni waha się od 30 do 180 sekund. Nigdy nie pozostawiaj do wyschnięcia. Wypracuj środek pędzlem, szczotką lub gąbką. Spłucz obficie wodą pod ciśnieniem. W razie konieczności powtórz czynności

Uwaga

Wykonaj test w mało widocznym miejscu. Czyszczona powierzchnia powinna być chłodna. Nie pozostawiaj do wyschnięcia na czyszczonej powierzchni. Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie przemrażać.

Dostępne pojemności: 500ml, 1L, 5L

Napisz opinię

ADBL Beetle Juice Squeezer 1L Do usuwania owadów

Brak przewoźników dla tego produktu.