4Detailer Slide For Clay 500ml Powiększ

4Detailer Slide For Clay 500ml

4Detailer

Nowy

29,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Preparat ten posiada neutralne PH i został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i przyjemności procesu glinkowania. Nasz produkt nadaje odpowiedniego poślizgu, aby zapewnić bezpieczeństwo przy pracy, a przyjemność nadaje wspianiały zapach. Zapobiega powstawaniu rys i smug, nie jest tłusty. Produkt został przetestowany przez naszych partnerów, którzy potwierdzają, że produkt nie rozpuszcza żadnej glinki. Pamiętaj, trzymasz w ręku owoc wielu godzin doświadczeń profesjonalistów, którzy Twoją pracę traktują bardzo poważnie i chcą uczynić ją wyjątkowo skuteczną.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użycia. Umyj dokładnie powierzchnię lakieru. Za pomocą atomizera rozpyl Slide For Clay na powierzchnię, którą będziesz oczyszczał za pomocą glinki. Przesuwaj glinkę po powierzchni, aby oczyścić lakier. Następnie przetrzyj powierzchnię miękką mikrofibrą.

Napisz opinię

4Detailer Blueberry Blade Wheel Cleaner 5L

Brak przewoźników dla tego produktu.