Poorboy’s World Quick Detailer + 3,8L Powiększ

Poorboy’s World QD + 3,8L Quick detailer z dodatkiem carnauby

Nowy

Poorboy’s World Quick Detailer + - środek nabłyszczający do lakieru. 

Więcej szczegółów

209,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Poorboy’s World Quick Detailer PLUS ma właściwości podobne do Spray and Wipe, czyli znajduje zastosowanie przy czyszczeniu lekko zabrudzonych pojazdów bez konieczności dodatkowego spłukiwania czy namaczania pojazdu. To co go wyróżnia to zawartość Carnauby, naturalnego najtwardszego na świecie wosku. Carnauba oraz odpowiednio dobrane polimery po nałożeniu okrywają płaszczem ochronnym Twój samochód, dzięki czemu pozostaje on dłużej pod ochroną i dłużej zachowuje nieskazitelny blask. Sprawdź i zobacz jak idealnie spływa po nim woda! Regularne stosowanie tego produktu zapobiega płowieniu i utlenianiu oraz sprawia, że pojazd dłużej pozostaje czysty.

Przy tym wszystkim QD+ , bo tak brzmi jego skrócona nazwa, jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy, że spryskasz powierzchnię i zaraz możesz ją wytrzeć zachwycając się efektem. Bez przeszkód usuwa z poddawanej zabiegowi powłoki kurz i nalot, eliminuje smugi, zaschnięte krople czy ślady rąk i drobne nawet tłuste plamy. Pozostawia po sobie gładką, nabłyszczoną powierzchnię, która dłużej zachowuje nienaganny wygląd.

Polecamy zwłaszcza na zjazdach i pokazach, gdzie potrzebujemy zrobić dobre wrażenie. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV

- Zawiera Carnaubę i polimery nabłyszczające, nadaje blasku

- Przedłuża żywotność wosku

- Pozwala dłużej zachować czysty wygląd

- Szybki i prosty proces bieżącej pielęgnacji samochodu

Sposób użycia:

- spryskaj powierzchnie lakieru delikatną mgięłką a następnie wypoleruj do sucha ręcznikiem z mikrofibry

Dostępne pojemności: 473 ml, 946 ml, 3,8 lNapisz opinię

4Detailer Spotless Quick Detailer 5L

Brak przewoźników dla tego produktu.