Menzerna Heavy Cut Compound 400 250ml Powiększ

Menzerna Heavy Cut Compound 400 250ml Mocno ścierna pasta polerska

Menzerna

Nowy

Menzerna HCC400 - pasta polerska mocno ścierna. 

Więcej szczegółów

45,90 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Menzerna Heavy Cut Compound 400 umożliwia doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w znacznie krótszym czasie w porównaniu z innymi pastami polerskimi. Skutecznie niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200.

- Większa moc ścierania - ultraszybka eliminacja szlifu o granulacji 1200

- Wysoki połysk - nadanie powierzchni spektakularnego połysku w jednym kroku

- One Step Polish - oszczędność czasu z uwagi na wykorzystanie możliwości większej mocy ścierania i nadania większego połysku w jednym kroku

- Wielozadaniowość - doskonale sprawdza się na każdym rodzaju lakieru

Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi  i wełnianymi padami polerskimi.  

Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu Menzerna Heavy Cut Compound 400 nadaj wysoki połysk pastą wykończeniową Menzerna Super Finish SF3500 lub Menzerna Final Finish FF3000.

Sposób użycia:

Do stosowania maszynowego – poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-1800 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Dostępne pojemności: 250ml, 1L Napisz opinię

Menzerna PP Ultra 250 ml

Menzerna PP Ultra - wosk zabezpieczający do lakieru. 

Brak przewoźników dla tego produktu.