Lare LR21-125 Pro Powiększ

Lare LR21-125 Pro

Lare

Nowy

Polerka LR21-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Polerka należy do linii PRO 2016. 

Więcej szczegółów

749,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,70 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Dlaczego polerka LR21-125?

 

 

Kompaktowa obudowa.Umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2 kg. Wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

 

 

- Wolny start.Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR21-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów. Zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.

 

 

 

Blokada włącznika.Szczególnie przydatna do długotrwałych prac na dużych elementach.

 

 

 

 

 Płynna regulacja obrotów.Regulacja obrotów odbywa się w zakresie od 700 do 2500 obr./min, pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

 

 

 

 - Długi przewód zasilający 5 metrów.

 

 

 

 

 

 

 Zminimalizowanie wysokości pomiędzy polerką a polerowanym elementem pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE diamond w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą Flex Edge skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię.

 

Elastyczna tarcza mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

 

 

 

 

 

- Nowy design. Linia PRO 2016.

 

 

 

 

 

 - Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.

 

- W zestawie: Uchwyt boczny, talerz FlexEdge H-Ultra 125mm a także uchwyt typu "D".

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Napisz opinię

Lare LR20-125 Lite

Polerka LARE LR20-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Jest to następca maszyny LARE EPL-12. Polerka należy do linii PRO 2016.

Brak przewoźników dla tego produktu.