Lare LR20-125 Lite Powiększ

Lare LR20-125 Lite

Lare

Nowy

Polerka LARE LR20-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Jest to następca maszyny LARE EPL-12. Polerka należy do linii PRO 2016.

Więcej szczegółów

749,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,70 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

NISKA WAGA:

Ergonomiczny, kompaktowy kształt polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2.1 kg, wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

stabilizacja

PODWÓJNE PRZEŁOŻENIE:

Innowacyjny, lecz sprawdzony przez wiodących producentów elektronarzędzi, mechanizm podwójnego przełożenia gwarantuje bardzo wysoki moment obrotowy, już od samego startu polerki przy najniższych obrotach.  Wykorzystana konstrukcja pozwoliła zminimalizować wagę i wymiary urządzenia, jednocześnie dostarczając większy moment i moc, w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń.

soft

WOLNY START:

Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR20-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.

blokada

BLOKADA WŁĄCZNIKA:

Szczególnie przydatna do długotrwałych prac na dużych elementach.

regulacja

STABILIZACJA OBROTÓW:

Płynna regulacja obrotów w zakresie od 700 do 2500 obr/min i system elektronicznej stabilizacji obrotów zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej, pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada także zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

gree

PRZEWÓD ZASILAJĄCY:

Długi przewód zasilający o długości 5 metrów.

zminimalizowanie

ZMINIMALIZOWANIE WYSOKOŚCI:

Pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE Diamonds i Flat w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą FlexEdge skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię.

fdfdas

ELASTYCZNA TARCZA:

Mocująca gąbki polerskie na rzep tarcza umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

pro

NOWY DESIGN:

Linia PRO 2016.

wentylator

WBUDOWANY WENTYLATOR:

Skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegając jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.

Napisz opinię

Lare LR21-125 Pro

Polerka LR21-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Polerka należy do linii PRO 2016. 

Brak przewoźników dla tego produktu.