Lare LD12-125 PRO Powiększ

Lare LD12-125 PRO

Lare

Nowy

Polerka Lare LD12-125 to profesjonalna polerka DA orbitalno-rotacyna, ze skokiem talerza 12mm i średnicą 125mm czyli klasyczna maszyna polerska typu Dual Action wyposażona w miękki i elastyczny talerz.Polerka należy do linii PRO 2016.

Więcej szczegółów

949,99 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 94 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 94 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,70 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Dlaczego Polerka LD12-125 ?

 

- Stabilizacja obrotów. Płynna regulacja obrotów w zakresie od 2500 do 5500 opm i system elektronicznej stabilizacji obrotów pozwala na utrzymanie jednakowej prędkości przy różnej sile docisku oraz idealnie dopasować obroty do potrzeb wykonywanych prac.

 

 - Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie przeciw przegrzaniu się silnika. - Blokada włącznika. Szczególnie przydatna do długotrwałych prac, na dużych elementach.

 - Długi gumowy przewód zasilający - 5 metrów.

 

 - Nowy design. Linia PRO 2016.

 

 - Niska waga. Łączna waga urządzenia to zaledwie 2.2kg, kompaktowy kształt polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania.

 - Ergonomiczna obudowa jak i obustronny uchwyt zapewnia łagodne i komfortowe prowadzenie maszyny.- Elastyczna tarcza Flex Edge DA 125mm na rzep umożliwia współpracę z padami z mikrofibry, wełny owczej oraz ze standardowymi padami piankowymi LARE. Pad wykonany jest z trwałego i wytrzymałego, odpornego na odkształcenia materiału. Dodatkowo posiada właściwości absorbujące drgania powstałe na skutek niewycentrowania pada polerskiego.

- W zestawie:talerz FlexEdge 125mm oraz uchwyt boczny i uchwyt typu "D".

 

 

 Dane techniczne:

Napisz opinię

Lare LR21-125 Pro

Polerka LR21-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Polerka należy do linii PRO 2016. 

Brak przewoźników dla tego produktu.