Lare LR10 - 125 Lite Powiększ

Lare LR10 - 125 Lite

Lare

Nowy

Lare LR10-125 Lite - polerka rotacyjna.

Więcej szczegółów

449,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 44 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Dlaczego polerka LR10-125 ?

 

 - Kompaktowa obudowa polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2,8 kg, wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

 

 

- Blokada włącznika. Szczególnie przydatna do długotrwałych prac, na dużych elementach.

 

 

 - Wolny start.Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR10-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika, oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów. Zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.


- Płynna regulacja obrotów w zakresie od 600 do 3000 obr./min pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

 

 

 - Długi elastyczny przewód zasilający 5m.

 

- Zminimalizowanie wysokości

Zminimalizowanie wysokości pomiędzy polerką a polerowanym elementem pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE flat i diamonds w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą flex edge skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię.


 - Elastyczna tarcza mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

 

 - Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.

 - Nowy design. Linia LITE 2016.

 

- W zestawie: uchwyt boczny, uchwyt typu "D", Talerz FlexEdge H-Ultra 125mm

 

Dane techniczne:

Napisz opinię

Lare LR21-125 Pro

Polerka LR21-125 to maszyna rotacyjna z podwójnym przełożeniem, dużym momentem i mocnym silnikiem. Polerka należy do linii PRO 2016. 

Brak przewoźników dla tego produktu.