Karcher Puzzi 8/1 C Odkurzacz piorący Powiększ

Karcher Puzzi 8/1 C Odkurzacz piorący

Nowy

Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Urządzenie wyposażono w nową, ergonomiczną rękojeść.

Więcej szczegółów

2 214,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 221 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 221 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 11,05 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, dużych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających. Na obudowie Puzzi znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Specyfikacja

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna (m²/h)12 - 18
Wydatek powietrza (l/s)61
Podciśnienie (mbar/kPa)230 / 23
Wydajność spryskiwania (l/min)1
Ciśnienie spryskiwania (bar)1
Zbiornik wody czystej / brudnej (l)8 - 7
Moc turbiny (W)1200
Moc pompy (W)40
Napięcie (V)220 - 240
Częstotliwość (Hz)50 - 60
Ciężar (kg)9,8
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)530 x 330 x 440

Wyposażenie

  • Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem, 2.5 m
  • Uchwyt do przechowywania dyszy ręcznej
  • Kabel zasilający, 7.5 m
  • Ssawka do tapicerki
  • Hak na przewód zasilający
  • Rękojeść

Napisz opinię

Karcher K 5 Compact

Urządzenie Compact w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

Brak przewoźników dla tego produktu.