Zymöl Concours Powiększ

Zymöl Concours

Nowy

999,90 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 99 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 99 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,95 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Zymol Concours Glaze został stworzony przez założycieli marki Zymol dla ich prywatnych samochodów. Obecnie jest dostępny dla wszystkich, którzy oczekują połysku i głębi koloru, jakimi szczycą się auta z najlepszych światowych pokazów. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju i koloru lakieru. Concours zawiera 47% białej i żółtej carnauby ( 90% białej i 10% żółtej)

Zymöl to firma z długoletnią tradycją. Formuła pierwotnie wynaleziona została w Bischofsheim w Niemczech, a obecnie wszystkie kosmetyki produkowane są w USA. Od wielu lat Zymöl jest synonimem jakości, elegancji i najlepszej ochrony. Momentem przełomowym dla marki była wystawa Pebble Beach Concourse w 1990 roku, gdzie przygotowany przez Zymöl samochód Ralph Lauren?a (Bugatti 57 SC) zdobył nagrodę Best at Show. Samochód zaskoczył publiczność i Jury swoim nieskazitelnym wyglądem i wcześniej niespotykanym blaskiem, a Zymöl zyskał sławę i opinię bezkonkurencyjnego.

 

Produkty Zymöl są wyjątkowe ze względu na całkowicie naturalny skład. Do ich produkcji używa się wyłącznie składników pochodzenia roślinnego, w szczególności cennej brazylijskiej Carnauby. Wielu producentów wykorzystuje fakt sławy i nieocenionych właściwości woskujących tej rośliny, promując swoje produkty obecnością Carnauby w ich składzie. Jednak należy zwrócić uwagę na jej procentową zawartość względem innych składników. Przeważnie jest ona nie większa niż 2%. Woski Zymöl zawierają od 33% do 70% Carnauby. Oczywistą zaletą naturalnego składu jest brak jakichkolwiek rozpuszczalników, środków ścierających, silikonu ? dzięki temu kosmetyki Zymöl nie rysują i nie osłabiają lakieru podczas wykonywanych zabiegów. Wielu klientów jest początkowo zdziwionych możliwością osiągnięcia poważnych zmian wyglądu lakieru przy użyciu naturalnych składników. Szybko jednak przekonują się, że owiana tajemnicą formuła Zymöl ma zdumiewające właściwości.

 

Napisz opinię

Shiny Garage Red Devil HD Nano 1L Do bardzo mocnych zabrudzeń

Shiny Garage Red Devil HD Nano - degraeser, silny APC 

Brak przewoźników dla tego produktu.