Cobra Gold Plush Microfibre 60x40 cm Powiększ

Cobra Gold Plush Microfibre 60x40 cm

Cobra

Nowy

Cobra Gold Plush Microfibre - mikrofibra do polerowania.

Więcej szczegółów

29,90 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Cobra Gold Plush Microfiber Towel –ręcznik z mikrofibry wykonany z niesamowicie miękkich włókien, w poręcznym rozmiarze40cm x 60cm. Wyprodukowane są  w proporcji 70/30 z poliestru i poliamidu. Gramatura tej mikrofibry to 380g/m2. Ta luksusowa mikrofibra wysokiej jakości utkana jest z wykorzystaniem specjalnego, bardzo chłonnego splotu włókien. RęcznikCobra Gold Plush Microfiber Towel jest idealny do polerowania powierzchni lakieru, stosuj wraz z woskami, sealantami, politurami czy quick detailerem. Z powodzeniem spełnia swoje zadanie jako uniwersalny ręcznik do czyszczenia każdej powierzchni.

Krawędzie Cobra Gold Plush Microfiber Towel obszyte są dodatkowo najbardziej miękką mikrofibrą dostępną na runku. Mikrofibra ta jest całkowicie bezpieczna, co więcej – nie posiada wszytej metki, która mogłaby porysować delikatny lakier. Informacje od producenta umieszczone są na naklejce. Po prostu usuń ją, by uzyskać gotową do pracy mikrofibrę!

Napisz opinię

Cobra Gold Plush Microfibre 40x40 cm

Cobra Gold Plush Microfibre - mikrofibra idealna do polerownia lakieru.

Brak przewoźników dla tego produktu.