Poorboy’s World Bio-Degradable APC and Degreaser 3,8L Powiększ

Poorboy’s World Bio-Degradable APC and Degreaser 3,8L

Nowy

Poorboy’s World Bio-Degradable All Purpose Cleaner and Degreaser - wolny od amoniaku środek do czyszczenia wszystkich powierzchni.

Więcej szczegółów

199,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,95 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Nieważne gdzie go użyjesz - w domu, w warsztacie, wewnątrz, lub na zewnątrz Twojego samochodu, nieważne jakie zabrudzenia i jaką powierzchnię chcesz wyczyścić, na pewno będziesz zadowolony z uzyskanych rezultatów.

Na rynku z pewnością znajdują się środki, które podobnie jak Poorboy’s World Bio-Degradable All Purpose Cleaner and Degreaser mają bardzo wiele zastosowań. Czym więc się on od nich różni i dlaczego to właśnie jego powinieneś używać?

Odpowiedź tkwi w zawartości opakowania, a dokładniej w tym czego, ono nie zawiera – amoniaku i wybielaczy. Koniec z łzawiącymi oczami i nieprzyjemnym zapachem!

Poorboy’s Bio-Degradable All Purpose Cleaner and Degreaser jest niepalnym i nie toksycznym środkiem czyszczącym. Jest bezpieczny dla Ciebie, Twoich rąk i powierzchni na których go stosujesz i co najważniejsze bardzo skuteczny w działaniu!

Poorboy’s APC jest niezwyciężony! Nie straszny mu jest pył hamulcowy, lub czyszczenie komory silnika.Poorboy’s APC możesz bez obaw używać także na Twojej skórzanej tapicerce, winylowych elementach kokpitu i paneli drzwiowych, gumie, dywanikach, podsufitce. Nie uszkodzi skóry tak jak amoniak oraz nie namydli i nie usztywni powierzchni z materiału.

Poorboy’s APC rozjaśni białe lub jasne elementy w Twoim samochodzie lub domu, które dawno już straciły swój blask.

Wysoce skuteczny środek czyszczący

- Różnorodne zastosowanie

- Nie zawiera amoniaku

- Nie zawiera chemicznych wybielaczy

- Bezpieczny dla otoczenia

Sposób użycia:

w zależności od potrzeb rozcieńcz w stosunku 1:1, 1:15, 1:30

- zawsze sprawdź w niewidocznym miejscu efekty APC zanim przystąpisz do właściwego działania

Dostępne pojemności: 946 ml, 3,8 lNapisz opinię

ADBL Interior Cleaner 1L, Do czyszczenia deski rozdzielczej, nie pozostawia osadów

Brak przewoźników dla tego produktu.