Koch-Chemie Micro Cut 2.02 1L Powiększ

Koch-Chemie Micro Cut 2.02 1L

Nowy

Koch-Chemie Micro Cut 2.02 - mleczko polerskie z zawartością carnauby.

Więcej szczegółów

182,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.

Wydaj 350,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

MicroCut & Finish 2.02 to politura ścierna do trwałego usuwania hologramów, delikatnych zadrapań i zmatowień po papierze o ziarnistości do 3000, pozostawiająca jednocześnie długotrwałą warstwę ochronną o wysokim połysku i gładkości. Zawiera wosk carnauba i nielotne silikony.


DZIEDZINY ZASTOSOWANIA: Powłoki lakiernicze na samochodach osobowych. pojazdach użytkowych, motocyklach, itp.


ZALECANE ZASTOSOWANIE: Nowe i suche gąbki antyhologramowe w kolorze pomarańczowym całkiem nasączyć politurą. Rozprowadzić równomiernie politurę przy wyłączonej maszynie polerskiej. Włączyć maszynę (najlepiej polerkę mimośrodową z wymuszonymi obrotami) i dokładnie wetrzeć politurę ruchami na krzyż, wywierając umiarkowany nacisk. Pozostałości politury usunąć profesjonalną ściereczką z mikrofibry. 
Przed użyciem wstrząsnąć. Przed użyciem wypróbować działanie produktu i sprawdzić jego przydatność. Nie stosować na gorących powierzchniach. Chronić przed mrozem i nadmierną temperaturą. Karta charakterystyki dostępna dla użytkowników profesjonalnych na żądanie.

Ścieralność: 2,5

Połysk: 9,5

Dostępne pojemności: 250ml, 1L 

Napisz opinię

Mothers California Gold Micro Polishing Glaze - Step 2 473ml

California Gold Micro Polishing Glaze - podkład pod wosk twardy.

Brak przewoźników dla tego produktu.