Koch-Chemie Schleifpaste 7.01 1L Powiększ

Koch-Chemie Schleifpaste 7.01 1L

Nowy

Koch-Chemie Schleifpaste 7.01 - mocno ścierna pasta polerska.

Więcej szczegółów

124,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

Wydaj 300,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Silnie erozyjna politura maszynowa służąca szybkiej obróbce silnie zwietrzałych lakierów, korekcie błędów lakierniczych i głębokich zadrapań oraz efektywnego usunięcia mgły lakierniczej i defektów w świeżych lakierach reparacyjnych. Ubytki w powłoce lakierniczej o ziarnistości 1500 bez problemu zostają usunięte. Preparat zawiera specjalnie dobrane ciała szlifujące na bazie tlenków aluminium. 
Dziedziny zastosowania: Powłoki lakiernicze na samochodach osobowych, pojazdach użytkowych, motocyklach, itp. Nie nadaję się do lakierów odpornych na zarysowania!
Zalecane zastosowanie: W zależności od stanu lakieru nanieść politurę na twardą, białą gąbkę polerską lub na średnio-twardą żółtą gąbkę polerską. Polerować za pomocą maszyny polerskiej przy średniej prędkości obrotowej. Ślady po polerowaniu usunąć za pomocą za pomocą politury antyhologramowej o wysokim połysku (Hochglanz-Antihologramm-Politur).

Ścieralność: 7,5

Połysk: 3

Dostępne pojemności: 250ml, 1L

Napisz opinię

Shiny Garage Apple Dressing 500ml

Shiny Garage Apple Dressing - dressing do plastików wewnętrznych. Matowy efekt. 

Brak przewoźników dla tego produktu.