Alpha Nano Premium Guard Powiększ

Ultracoat Premium Bond 9H

Nowy

Najbardziej zaawansowana powłoka ceramiczna o wytrzymałości 5 lat i grubości powyżej 10 mikronów. Tylko do użytku profesjonalnego w certyfikowanych studiach Ultracoat Professionals.

Więcej szczegółów

9 999,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 999 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 999 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 49,95 zł.

Wydaj 350,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Ultracoat Premium Bond 9H to najbardziej zaawansowana powłoka ceramiczna w dużej rodzinie Ultracoat. Jako jedna z niewielu na rynku gwarantuje 5 lat realnej ochrony. Znalazła swoje uznanie nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale przede wszystkim wśród właścicieli ekskluzywnych jachtów oraz prywatnych samolotów. Tworzy bardzo grubą warstwę ochronną, która jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o nadanie najwyżej możliwej ochrony powierzchni wśród powłok ceramicznych na rynku. Właściciele drogich aut wysoce cenią sobie właściwości tej powłoki, ponieważ skutecznie chroni karoserię nawet w przypadku odprysków drogowych. Możliwe jest to dzięki niespotykanej grubości powłoki ochronnej, która jest na poziomie ponad 10 mikronów! Oprócz tego powłoka posiada właściwości hydrofobowe – tafle wody w całości spływają z powierzchni pozostawiając ją suchą.

Ze względu bardzo dużą trudność usunięcia powłoki z zabezpieczonej powierzchni powłoka dostępna jest tylko do użytku profesjonalnego.

Tylko do użytku profesjonalnego, powłoka dostępna w wybranych studiach detailingowych w Polsce.

 Możliwość odbycia szkolenia i uzyskania certyfikatu w naszej siedzibie. Zapraszamy do kontaktu na

biuro@urbandetailing.pl
665 174 840

Napisz opinię

Shiny Garage Pink APC 1L

Shiny Garage Pink APC - uniwersalny skoncentrowany środek wielozadaniowy.

Brak przewoźników dla tego produktu.